Vienreizēja tīrīšana

SIA „ALVIRI” – tas ir profesionāls uzkopšanas serviss, kurš piedāvā pilnu uzkopšanas pakalpojumu spektru nekustamā īpašuma objektos, biroja telpās, koplietošanas telpās, tirdzniecības laukos, kā arī uzkopšanas pakalpojumus teritorijā.

 

Ņemot vērā klientu dažādās vēlmes tiek piedāvāts vienreizējs uzkopšanas serviss klientiem, kam regulāras tīrīšanas darbi nav nepieciešami, un šo pakalpojumu izmanto kad rodas nepieciešamība.

Mēs varam atvieglot Jums tīrīšanas rūpes, pārvākšanās vai ievākšanās jaunās telpās pēc pasākumiem darba vietā vai mājās. Uzticiet mums savas telpas, lai varam visu paveikt Jūsu vietā!

 

Šo pakalpojuma veidu varat izmantot:

• pēc celtniecības

• pēc darba vai mājas ballītēm/ korporatīviem pasākumiem;

• izvācoties no telpām;

• ievācoties jaunās telpās;

 

Ja Jums nepieciešama vienreizēja tīrīšana jūsu mājās vai birojā - Mēs varam noorganizēt uzkopšanu jebkurā Jums vēlāmā dienā un laikā.

Mēs varam vienoties par visiem nepieciešamajiem darbiem, lai sakoptu vidi, kurā Jūs uzturaties un sniegtu vislabāko kvalitāti. Mēs solām, ka Jūs būsiet apmierināti ar kvalitatīvo servisu un, iespējams, vēlāk turpināsiet izmanotot arī citus mūsu sniegtos pakalpojumus